styly

Scene kids

18. července 2010 v 21:35
zdroj pro mě: thynushe.blog.cz
zdroj pro tebe: Kýťa
SCENE KIDS
Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní.
Scene kids milují zábavu kolem sebe.Spousta lidí si mylně plete scene kids s emo .Je to ale hodně podobné.Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.

Barbie styl

27. listopadu 2009 v 22:28
No určitě ste už slyšeli o barbie stylu ...a kdo ne tak je to ve zkratce prostě: Motto je RŮŽOVÁ JE POSVÁTNÁ ... tudíž šechno v růžovym prostě jako ty panenky..měli by mít krásný zdravý vlasy,je jedno jakou barvu,pastelový stíny ,no prostě si představte panenku barbie .. a měli by poslouchat klidnou plouživou hudbu,pop a slaďáčky prostě...pak by se měli chovat slušně,měli by být milé,přátelské a ochotné..mám takoý tušení že by měli bejt SxE (abstinenti,nekuřáci a někdy i vegetariáni) no a snad ste to trošku pochopili :D .... tak sem dám pár foteček takových Barbie Girls x))....
roxynkaa.blog.cz

Scene styl

19. listopadu 2009 v 21:29
Scene Styl hodně lidí spojuje s Emo, ale v mnohém je tento styl odlišný.
Scene se liší od Emo v tom, že jsou veselí a sebevědomí, milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení. Naopak nosí výrazně barevné a výstřední oblečení, se šílenými kombinacemi a neobvyklé účesy různých délek, střihů a barev.

Další rozdíl je i hudbě. Mnozí scene poslouchají HC, metal, punk nebo rap.
Prostě jsou sví a hlavně nekopírují a nepodřizují se ostatním! Často chodí na koncerty a do klubů.

Životní styly☻

27. srpna 2008 v 16:30
EMO
Emo je životní styl, který vám říká, jak se chovat. EMO people jsou uzavření do sebe, moc nemluví o svých citech a většinou jsou smutní. Nosí hlavně černou barvu. Lidé, co žijou tímto stylem mají věčně hudbu na plný pecky a užívají si jí. Pokud chceš být EMO girl měla bys:
1) nosit černou barvu
2) lakovat si nehty na černo
3) nosit konversky
4) nosit úzké džíny
5) mít všude lebky
6) nosit návleky na rukou
7) malovat se temnou barvou
8) nosit retro oblečení
9) nosit pruhy
10) nosit připínáčky
INDIE
INDIE (čti indý) je dalšístyl, ale tentokrát nejde o temnotu, nýbrž o střeštěnost. Čím víc střeštěný člověk, tím víc je INDIE! Zde se mixujou všechny barvy a všechny styly dohromady. U INDIE people jsou vidět ještě poslední zbytky dříve velmi uznávaného, ale teď už mírně vyprchávajícího punku a tak, když si vezmete kravatu se střeštěnými vzory, je vše v pořádku. A co tedy nosit, když chcete být INDIE girl:
1) rovná ofina
2) černé nehty
3) konversky
4) výrazný make-up
5) retro pruhy
6) barevné oblečení
7) ulítlé doplňky
8) velké obrázhky a nápisy na tričku
9) korzety
10) připínáčky
BESIHIM
BESIHIM (čti bysajhim) je zkrácenina beside him, což v překladu znamená "po svém"... už ten název piřpomíná to, že je to poměrně dost volný styl. Takže si dělejte co chcete! Podmínky tohoto životního stylu jsou ty, že máte být pořád pohotové, optimistické, ukecané a usměvavé... Žádné svěšené koutky nebo snad slzy... Když už slzy, tak ze smíchu... =) Je to poměrně dost mladý styl, a tak ho ještě nikdo nezná. Proto na něj tak upozorňuji. Já jím žiju teprve týden a už teď jsem moc šťastná. Několik lidí mi řeklo, že mi to teď sluší a ptají se mě, kdo zatím stojí. Já odpovídám BESIHIM! Každý se ptá, co to je a když jim to povím, jsou z toho unešení. Je to prostě takový malý zázrak, který mezi lidmi šíří lidé sami. Ale pořád ještě tento styl moc lidí nezná, proto potřebuje další lidi, kterí tento styl budou podporovat a "reprezentovat" ho. Proto jestli se vám bude tento styl líbit, neváhejte a pusťte se do něj. Ptáte se: A co oblékání? Máte pravdu, že když chcete být BESIHIM girl, nestačí se jen radovat ze života. Základem oblékání je sportovní oblečení a do toho několik střelených doplňků (vlastně je to kombinování sportovního a ležérního stylu). Jak už jsem vysvětlovala, je to nejmladší styl, a tak ještě ani na internetu není. Proto nikde nenajdete insiraci, jak se oblékat. Pokud si opravdu neporadíte sami, holky, klíďo mi napište na mail (je uvedený na úvodní stránky této rubriky) a nějak to dáme dohromady, ju? Ráda vám pomůžu, protože jsem se do tohoto stylu úplně zbláznila. Možná proto jsem poslední dobou tak šťastná. A co tedy mají nosit BESIHIM girl:
1) sportovní oblečení
2) ulítlé doplňky (barevné čelenky, sponečky, korále...)
3) lakovat si barevně nehty
4) být pořádně ukecaná (skoro pořád být středem pozornosti)
5) psát si do diářů a hezky si zapisovat výpisky do sešitů (samo, že hodně barevně=))
6) nosit barevné oblečení
7) dobré sportovní oblečení seženeš třeba v TIME OUTU nebo značka PUMa, NIKE taky nejsou k zahození. Můžeš si ale vše pořídit třeba jen v nějakém stánku
8) pořádat všelijaké akcičky s partou
9) mít pořádně střeleně vybavený pokojík
10) a to nejhlavnější... !úSmĚv!
 
 

Reklama