pepíček

16. června 2010 v 22:31 |  vtipy
Pepíček a suprová paměť
Pepíček poslouchá rádio a slyší: "Já já já jenom já. Kulometem, kulometem. Tam dole v rákosí. Až se z basy vrátím, hubu ti rozmlátím." Potom jde Pepíček ulicí a potká policajta. Policajt se ptá: "Nevíš, kdo zabil stařenku?" Pepíček odpoví: "Já já já jenom já." "A čím?" "Kulometem, kulometem." "A kde?" "Tam dole v rákosí." "Pepíčku za to dostaneš 10 let vězení." "Až se z basy vrátím, hubu ti rozmlátím."
Kuličky
Paní učitelka říká dětem: "Zítra si děti doneste do školy tolik kuliček, kolik jste řekli sprostých slov." Boženka si donese 3 kuličky a paní učitelka jí říká: "Boženko tys tak sprostě mluvila?" "Ano, paní učitelko, omlouvám se. Heřman si donesl 5 kuliček a paní učitelka mu říká: "Heřmane tys tak sprostě mluvil?" "Ano, paní učitelko. Omlouvám se." Pepíček dojede s nákladákem plným kuliček a učitelka na něj: "Pepíčku tys tak sprostě mluvil?" Pepíček na to: "Uhni jedu pro další tři várky."
Pepíček a školní úspěchy
"Tati, dnes jsem byl jediný kdo se ve třídě hlásil," říká Hurvínek. "A co bylo za otázku?" zeptá se táta. "Kdo nemá domácí úkol."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama