Září 2008

Nejpoužívanější věty před smrtí:)

20. září 2008 v 22:18 blbiny
Na jednom blogu (Click) jsem našla nejpoužívanější věty před smrtí... Je to fakt bomba a docela to aj sedí=)))

:-)kravina:-)

20. září 2008 v 22:15 blbiny
Byl jednou jeden podnik a v něm čtyři zaměstnanci, kteří se jmenovali Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo.Jednoho dne bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá. Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal. Někdo se rozlobil, protože to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá. Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.
A pak kdo se v tom má vyznat=)))

dej si to na blog! :)

20. září 2008 v 22:13 ostatní
Charakterizuj mě jedním slovem (jen jedním!) a napiš to slovo do kementářů. Potom si to dej na blog. Uvidíš kolik zajímavých nebo podivných věcí o tobě lidi řeknou .......... :)


kwáásný

19. září 2008 v 22:40 na téma

mrkve

19. září 2008 v 22:20 na téma

hezounký

19. září 2008 v 22:17 na téma

obrázky_1

19. září 2008 v 22:16 na téma
Zdroj: Elis Počet:???

růžový

19. září 2008 v 15:39 na téma

barevný 1

19. září 2008 v 15:36 na téma


A TYTO FIRMI ZPUSOBUJÍ TOHLE.....

14. září 2008 v 21:43 !!!!!!!!!!!!stop!!!!!!!!!!!!TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
A tyto firmy způsobují tohle!:

Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KDO MŮŽETE, DEJTE SI TO NA BLOG!!!!!


STOP

14. září 2008 v 21:42 !!!!!!!!!!!!stop!!!!!!!!!!!!TÝRÁNÍ ZVÍŘAT
Každou vteřinu je ve vivisekčních laboratořích na celém světě zabito 33 zvířat. Denně jsou to téměř 3 milióny, ročně 1 miliarda a 40 milionů zvířat. V drtivé většině připadů umírají tyto oběti lidské samolibosti zbytečně.
Až 90 procent všech pokusů na zvířatech je nakonec vyhodnoceno jako bezvýznamných pro člověka.
Z lidských nemocí byly u zvířat pozorována méně než 2 procenta.
Mezidruhové rozdíly jsou natolik propastné, že nelze například výsledky získané pokusy na jednom druhu hlodavce s jistotou aplikovat na druh jiný, často není ani možné převádět výsledky získané na jedné myši na myš jinou.
90 až 95 procent testovaných produktů, které se na zvířatech ukázaly jako účinné a bezpečné, se při klinickém testování na lidech projevilo jako látky neúčinné či dokonce nebezpečné. Například Contergan měl pomáhat těhotným ženám proti ranní nevolnosti. Úspěšně prošel testy na zvířatech, u člověka však fatálně selhal a způsobil asi 10 tisíc defektních porodů. Mexaform, prostředek na pročištění organismu a dezinfekci střev, zapříčinil ochrnutí dolních končetin u více než 200 tisíců lidí. Eraldin, lék proti nemocem srdce, zabil desítky lidí a u další stovky oslepil. Clioquinol, lék užívaný proti průjmu, je odpovědný za oslepnutí či obrnu tisíců lidí. Na seznamu obdobných omylů jsou desítky položek.
Naproti tomu jiné léky, které by testy na některých zvířatech neprošly, může člověk bez problémů využívat. Penicilin zabíjí morčata, Aspirin je smrtelný jed pro kočky a způsobuje rození deformovaných mláďat u krys, opic, prasat, psů a dalších druhů zvířat. Insulin je příčinou deformací u králíků a myší.
Zvířata nejsou alkoholici, nejsou kuřáci, nejsou drogově závislá, netrpí na deprese a ani se nemusejí léčit kvůli obezitě. Přesto jsou u nich zcela nesmyslně tyto fenomény uměle vyvolávány a posléze léčeny.
Kouření bylo označeno jako zdraví neškodné, protože v laboratořích nebyla u zvířat prokázána rakovina následkem inhalace tabákového kouře. O škodlivosti kouření u člověka však není pochyb.
zdroj: gnosis9.net
Jak tohle někdo může dělat...
Firmy které testují na zvířatech:
Všude jsou!Zde jen 1druh značky (↑) ale testuje celá firma nivea.
LABELLO lesk na rty tónující 10ml
-lepidlo této náplasti se také testuje na malých zvířátkách!
Colgate zubní pasta Super fresh 50ml
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Rimmel
Training Bib Zavřít náhledZavřít náhled
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Všechny značky L'Oréal a
Většině z Vás tyto obrázky přijdou nechutné,ale nezavírejte oči před realitou!!!!!To,že Vy máte doma krásné a zdravé zvíře neznamená,že takto netrpí zvířata jiná!!!!!!!Prosím podepisujte petice,nepoužívejte výrobky těchto firem a HLAVNĚ ŠIŘTE TENTO ČLÁNEK DÁL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KDO MŮŽETE, DEJTE SI TO NA BLOG!!!!!


zelené

14. září 2008 v 21:38 na téma

darkess_

14. září 2008 v 21:32 na téma